Про терористів і ворогів

Липень 17, 2014

Про терористів та ворогів

Терористи чи вороги? Хто насправді паскудить на українській землі? Багато хто задавав собі такі питання. Багато відповідей було чути в мозку кожного.

Сьогоднішні події повинні були переконати в тому, що в Україні йде війна. Війна з російськими ворогами. Не терористами, а саме ворогами!

Знищувалися наші військові літаки, наші будинки, наші люди. Сьогодні ж був знищений цивільний літак з багатьма пасажирами на борту. Вороги не дивляться що знищувати, вони просто знищують.

Я не буду давати посилань чи картинок, все самі можете знайти в інтернеті. Мене цікавить поки всі будуть сюсюкатися з Росією?

Тільки ідіот не бачить очевидного. Тільки зрадники будуть відтягувати справедливу кару для ворога своєї країни.

Навіщо розповсюджувалися новини про супутники, які допоможуть Україні спостерігати за подіями в зоні АТО? Чому досі немає відеозапису знищення літака? Навіщо гратися? Треба вже робити справу.

Нікому не хочеться гинути, але захищати рідну країну треба. Може я чогось не розумію? Скажіть мені, що треба українцям? Що треба іншим країнам від України?

Відгуки “Про терористів та ворогів

 1. Иван

  Да укроп, налицо у тебя майдан головного мозга…
  Это не лечится, только ампутировать…
  С

   
  Reply

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>