Покер – це гра, яка вимагає майстерності, в якій є невелика частка успіху. Через це (або, можливо, незважаючи на це) багато гравців в онлайн покер висунули ряд теорій змови про цю гру. Перегляд кількох покерних форумів виявить безліч криків про те, що «гра була сфальсифікована!» і “Я не зможу виграти після того, як виведу гроші”. Як і у випадку з більшістю теорій змови, зазвичай є розумне пояснення.

Існує безліч теорій змови покеру, які слід просто ігнорувати. Давайте подивимося на деякі з них.

Прокляття переведення в готівку

Одна з найпопулярніших і найбезглуздіших теорій покерної змови, яку ви знайдете на дошках оголошень і форумах покеру, – це прокляття виведення грошей. Ця теорія змови передбачає, що гравець, який переводить у готівку частину своїх грошей на сайті онлайн-покеру, зазнає жахливу смугу невдач, коли повернеться в гру. Теорія передбачає, що на рахунок гравця в покер буде встановлено прапор прокляття, що означає, що йому будуть нанесені бэдбиты.

Яким буде мотив такої політики? Теоретики покерної змови кажуть, що покер-руми використовують прокляття переведення в готівку подвійно: по-перше, вони намагаються покарати вас за переведення в готівку і відмовити вас від переведення в готівку в майбутньому. По-друге, карткова кімната ненавидить, коли гравці переводять у готівку гроші, і перерозподіл грошей між іншими гравцями дозволяє казино зрештою отримати гроші через рейк. Хоча в подібних міркуваннях можна побачити збочену логіку, простий факт полягає в тому, що прокляття виведення грошей в онлайн-покері нереально.

Покер – це гра постійних, мінливих коливань, які ми називаємо дисперсією. Зазвичай гравець виводить гроші після хорошої серії перемог. Середньостатистичний випадковий гравець здобуде кілька перемог, подивиться на свій банкрол і подумає: «Гей! Грошей вистачить на той новий набір ключок для гольфу, на який я поклав очі. Коли він повертається до гри в онлайн покер, він повертається з перебільшеним відчуттям своїх покерних навичок. Він не відчуває, що може програти, і коли це неминуче відбувається, він оплакує прокляття переведення в готівку.

Ситуація погіршується, коли гравець в онлайн покер, який отримав виграш, стає занадто самовпевненим і вирішує підвищити ставки, тоді як більш просунуті гравці в покер чекають, щоб забрати його або її гроші.

Бед-біти

“Бедбіт” зазвичай виникає, коли ви граєте в покер і отримуєте сильну руку після флопу. Незважаючи на вашу, здавалося б, жахливу руку, інший гравець колює зі слабким дро і перемагає вас, отримавши щасливу карту на торні та/або рівері. Хоча насправді це досить поширене явище через фактор успіху у грі, воно змусило деяких наївних гравців у покер викрикувати теорію змови.

Теорія полягає в тому, що сайти покеру влаштовані таким чином, щоб гарантувати, що слабкі гравці не втратить всі свої гроші на користь сильніших гравців занадто швидко. Це тому, що поганий гравець у покер, який грає довше, втратить більше грошей через рейку, а не через іншого гравця. Теорія змови постулює, що погані гравці в покер навмисно продовжують свої ігрові сесії за рахунок карткової онлайн-кімнати за рахунок бебітів для сильніших гравців.

Реальність ситуації, звісно, така, що бэдбиты виникають природним чином. По-перше, гравці в онлайн-покер, особливо ті, хто грає на мікролімітах, як правило, слабкі, пасивні та лузово використовують свої фішки. Коли загальна якість гри дуже низька, коли гравці розігрують набагато більше рук, ніж слід було б, обов’язково виникнуть ситуації, коли поганий гравець бачить щасливі карти і перемагає сильнішого гравця. Бедбіти трапляються навіть у головній події Світової серії покеру. Крім того, в онлайн покер грають набагато швидше, ніж в живий покер. Тоді цілком зрозуміло, що ви побачите набагато більше бэдбітів.

Екшн-флопи

Це ще одна теорія, яка базується на тому, що картковий онлайн-рум намагається заробити більше грошей на рейці. Теорія свідчить, що сайт онлайн-покеру навмисно роздає флопи, які допомагають кільком роздачам збільшувати банки і, отже, збільшують рейк, який отримує карткова кімната.

Ця теорія змови пояснюється також лузовою природою онлайн-покеру, особливо на низьких лімітах. Оскільки так багато гравців бачать флоп, обов’язково будуть випадки, коли флоп допоможе декільком рукам покеру. Порівнюючи живий покер з онлайн-покером, банки часто будуть більшими, і більше гравців прагнутимуть розігрувати слабкіші руки.

Знову ж таки, важливо пам’ятати про випадкову природу способу роздачі карт.

Генератор випадкових чисел (ДСЛ) Ділінгові системи

Генератор випадкових чисел (ГСЧ) є основою будь-якого онлайн-покер-руму. Розуміння того, як вони працюють, допоможе розвіяти будь-яку теорію змови, яку ви прочитали в цій статті. Мета генератора випадкових чисел – гарантувати відсутність упередженості та непередбачуваний розподіл карток.

Можливо, ви здивуєтеся, дізнавшись, але комп’ютер не може зробити по-справжньому випадкове перемішування самостійно. Для псевдовипадкового перетасовування потрібно непередбачуваний зовнішній стимул. На сайтах онлайн-покеру є різні способи створення генератора псевдовипадкових чисел (PRNG), який ґрунтується на непередбачуваних фізичних процесах реального світу. Приклади включають:

  1. Комбіновані рухи мишею гравців, підключених до онлайн-покер-руму.
  2. Теплові рухи навколо чіпа теплової ентропії комп’ютера.

У багатьох відношеннях онлайн-покер-руми виходять за рамки того, що насправді необхідно для створення непередбачуваних та випадкових тасувань, щоб забезпечити чесне та неупереджене ігрове середовище. Використання таких методів гарантує, що потенційний хакер не зможе зламати або зламати генератор випадкових чисел.

Багато теорій змови припускають, що онлайн покер-руми якимось чином виправляють свої генератори випадкових чисел для отримання певних результатів. Справа в тому, що будь-яка спроба створити якийсь набір правил або механізм прийняття рішень у випадковій системі негайно позбавить законної сили випадковість, а несправний генератор випадкових чисел надзвичайно легко виявити.

Крім того, давайте не будемо забувати, що є гравці в онлайн-покер із сотнями тисяч історій рук, збережених у програмах для відстеження покеру. Ці історії покерних рук регулярно вивчаються спільнотою гравців у покер, і якби будь-коли в онлайн-покер-румі було якесь «виправлення» (яке призвело до результатів, які відхилялися від очікуваного відхилення), на нього негайно накинулися б.

Отже, чи є онлайн-покер сфальшованим?

Ні, онлайн-покер не сфальшований. Теорія змови, яка передбачає, що онлайн-покер якимось чином сфальсифікований, є помилкою, яка поширилася через форуми покеру та дошки оголошень в Інтернеті. Людині, яка програла або пережила смугу невдач, властиво заявляти, що система була сфальсифікована просто тому, що важче і некомфортніше прийняти той факт, що вона несе відповідальність за свої власні втрати.

Гравці, які продовжують говорити про шахрайство в онлайн-покері (відомі як «ригтарди»), зазвичай є тими самими людьми, яким важко прийняти той факт, що вони можуть бути програшними гравцями в покер. Замість того, щоб більше дізнатися про гру в покер і спробувати покращити свої навички покеру, вони вважають, що система працює проти них. Це не!