Draw Poker робить гру в покер набагато цікавішою, тому що ви не застрягли однією рукою. На початку гри ви маєте право взяти карти зі своєї початкової руки і обміняти їх на карти з колоди.

У Draw Poker грається стандартна колода з 52 карт, а ідеальна кількість гравців — сім. Ви можете грати з вісьмома або більше, але ви можете виявити, що це занадто багато людей для гарної гри.

Щоб визначити, хто роздає першим, дотримуйтесь тих самих правил, які описані в Straight Poker. Якщо у вас є дилер, він або вона роздає кожному гравцеві п’ять карт лицевою стороною вниз, починаючи з гравця зліва від нього. Людина зліва від дилера починає ставки.

Переможні п’єси

Чи знаєте ви, що термін «джекпот» походить від покеру? Намагаючись оживити гру, деякі версії покерних банків отримали позначення «джек-пот». Це означало, що ставки можна було «підвищити», піднявши ліміт і підвищивши ставку — отже, більший банк і цікавіша гра. Пізніше це правило було зроблено на крок далі, щоб стверджувати, що гравці не можуть починати робити ставки, якщо у них в руці не є валет (або кращий) — таким чином гра лягала в руку валета, перетворюючи банк на «джекпот». Це і сьогодні правило в Draw Poker.

Готово, встановлюємо, ставимо

Коли картки роздані і кожен гравець дивиться на свою руку, починаються ставки. Ставки починаються з гравця зліва від дилера. Цей гравець може відкривати, чекати або фолдити:

  • Перший гравець може відкрити ставку, якщо у нього в руці є карта валета або вище. Якщо гравець робить ставку, то гра переходить до наступного гравця, і цей гравець повинен зробити ставку або скинути гроші.
  • Перший гравець може зробити чек, що означає, що він або вона не робить ставку, але залишає за собою право зробити це пізніше. Якщо перший гравець робить чек, другий гравець також може чекати. Перевірку можна продовжувати, поки хтось нарешті не відкриється. Після того, як хтось робить ставку, перевіряти більше не можна — кожен гравець повинен скинути гроші, зробити ставку або зробити рейз.
  • Якщо всі гравці перевіряють у першому раунді, угода вважається «прохідною». У цей час кожен гравець ставить ще одну фішку (або монету), і карти знову роздаються. Гравець ліворуч від першого дилера роздає наступну роздачу.
Три удари

Ви можете чекати, навіть якщо у вас в руці є валет або краще, але будьте обережні, тому що якщо всі чекають, то карти потрібно перероздати і зіграти нову руку.

Політика повернення

Після першого раунду ставок (який працює так само, як і в Straight Poker), і всі ставки були зрівняні (тобто кожен сплачує те, що він повинен в банк на основі попередньої ставки), ви маєте право обміняти карти зі своєї руки. з картами, що залишилися в колоді. Обмін починається з гравця зліва від дилера. Скажімо, ви хочете обміняти три карти — візьміть три карти з руки і покладіть їх на стіл лицьовою стороною вниз і оголосіть, скільки карт ви хочете обміняти. Дилер бере еквівалентну кількість карт з верхньої частини колоди і кладе їх лицевою стороною вниз перед вами. Дилер скидає і витягує останнім. Гравці, які фолдили, не можуть повертатися в цю роздачу, тому вони не можуть обмінюватися картками.

Висока оцінка

Так само, як вам потрібно знати, у яку версію покеру ви збираєтеся грати, ви також повинні знати про різні нюанси версії, в яку ви граєте. Іншими словами, переконайтеся, що гравці усвідомлюють, що «стояти» означає «стукати», інакше інші можуть подумати, що ви трохи дивно стукаєте по столу без видимої причини.

«Подушити» означає, що ви вирішили не обмінюватися жодними картками. Ви можете сказати «Я стою», або ви можете постукати по столу, коли настане ваша черга.

Гравець, який відкриває, може скинути в банк конкретну карту (або карти), які дозволили йому спочатку відкрити. Ця карта все ще вважається частиною вашої руки, але вона є свого роду доказом того, що ви дійсно мали право відкрити ставку (запам’ятайте — у вас повинен був бути валет або вище). Це робиться під час відкриття та може бути згадано пізніше, якщо хтось ставить під сумнів ваше право на відкриття.

Коли відбувається обмін картами (розіграш), ви можете виявити, що в колоді залишилося недостатньо карт, щоб задовольнити всі потреби гравців. У цьому випадку дилеру доведеться перетасувати скидання. Скидання початкової карти та скидання гравця наступного на черзі для розіграшу не включаються в перетасування.

Коли жеребкування завершено, гравець, який відкриває, повинен зробити ставку або чек — якщо цей гравець падає, наступна людина зліва повинен зробити ставку або чек. Потім кожен гравець повинен зробити ставку або чек в порядку свого ходу. Процес ставок працює так само, як і в Straight Poker — ви можете зробити кол, рейз або фолд. Ви повинні зрівняти банк після інтервалу ставок (сплатіть банку те, що ви повинні відповідно до попередньої ставки). Коли всі гравці зробили чек або коли банк зрівнявся після інтервалу ставок, ви показуєте свої карти в шоудауні. Рука з найвищим рейтингом виграє банк.

Як я вже згадував вище, відкриваючий повинен бути в змозі довести на вимогу, що у нього чи вона була карта, яка дозволила йому або їй відкрити ставку — зазвичай це робиться шляхом відкидання цієї карти в банк після відкриття. Якщо ви не можете довести, що у вас була правильна карта, то ваша рука вважається фолом. Усі активні гравці (ті, які не скинули картки) можуть забрати всі свої фішки з банку (крім анте). Внески анте залишаються в банку для наступної роздачі.