Покер – це загальна назва цілого ряду карткових ігор, в яких сила руки гравця визначається комбінацією з п’яти карт, причому деякі з цих карт можуть бути спільними для всіх гравців. Різновиди покеру відрізняються кількістю карт, що здаються, старшинством комбінацій, кількістю закритих і спільних карт, кількістю раундів торгів, а також порядком ставок. Розберемося, як грати в покер на гроші та отримувати стабільний дохід.

Різновиди гри в покер онлайн

Сучасні покер-руми і онлайн-казино пропонують кілька видів покеру. Ось найбільш популярних серед гравців різновиди.

 • Техаський холдем – це класика покеру. Сідайте за стіл з техаським холдемом і грайте в найпопулярнішу на сьогодні різновид онлайн-покеру.
 • Омаха – це різновид холдема, в якій гравцям роздають щонайменше в два рази більше закритих карт. Це один з найбільш динамічних і захоплюючих різновидів покеру.
 • Стад – задовго до того, як холдем став таким популярним, саме в 7-картковий стад (також відомий як стад хай) грали всі любителі покеру. Майстерність, пам’ять, стратегія і ніякої нудьги – ось що таке стад.
 • Змішані ігри – зі змішаними іграми ви ніколи не будете нудьгувати, адже Ви зможете грати в покер на справжні гроші відразу в кілька різновидів покеру за одним столом. Найвідоміший приклад – HORSE.

Як грати в покер на гроші – найважливіші правила

Зазвичай в покерной роздачі перемагає гравець, який збирає найсильнішу комбінацію карт (також цей етап гри називається “шоудаун”), або гравець, який зробив останню ставку, яку ніхто не зрівняв. В цьому випадку гравець виграє без розкриття карт.

Як грати в покер. Роздача карт и раунди торгів

Після роздачі перших карт гравці ходять за годинниковою стрілкою в порядку розміщення за столом.

Як правило, кожен гравець може вибрати одну з наступних дій:

 • Чек – гравець може зробити чек (пропустити хід), тільки якщо в поточному раунді ще не було змінено ставок. Чек передає право ходу наступного гравця за годинниковою стрілкою, що бере участь в розіграші. Якщо всі гравці роблять чек, раунд вважається закінченим.
 • Бет (ставка) – гравець може зробити ставку (бет), якщо жоден з опонентів не робив ставок в поточному раунді.
 • Фолд (пас) – гравець, який зробив фолд, скидає свої карти і після цього вже не може виграти поточну роздачу або продовжити в ній участь.
 • Колл (зрівняти) – гравець може зробити колл (зрівняти, відповісти, підтримати ставку), якщо в поточному раунді торгів інші гравці вже робили ставки. Для цього він повинен внести в банк суму, рівну найвищій серед ставок опонентів.
 • Рейз (підняти) – гравець може зробити рейз (підняти, підвищити ставку), якщо в поточному раунді торгів інші гравці вже робили ставку/ставки. Для цього він повинен зробити ставку більше найбільшої ставки, поставленої до нього.

У кожному раунді торги ставок тривають до тих пір, поки всі гравці або зрівняють зроблені ставки або зроблять фолд (якщо ставок не було, раунд може бути завершений, якщо всі гравці зроблять чек). Це важливо знати, щоб грати в покер на справжні гроші та вигравати. Після завершення раунду торгів або здається наступна карта і починається наступний раунд торгів, або роздача завершується. Те, як ви будете грати покер на гроші, залежить від ваших дії та дій суперників.

Як грати в покер на справжні гроші. Що таке шоудаун

Після того як в заключному раунді торгів всі зрівняли останню ставку або рейз, відбувається шоудаун. Гравці повинні показати свої карти, після чого банк (або банки) виграє гравець (або гравці) з найсильнішою комбінацією карт.

Найчастіше гравці показують свої карти не одночасно, а по черзі. Один банк може бути розділений між кількома гравцями, при цьому принцип поділу банку визначається правилами гри і співвідношенням сили комбінацій опонентів.

Як правильно грати в покер – значення комбінацій

Перед тим, як правильно грати в покер, необхідно вивчити основи, наприклад, покерні комбінації і правила техаського холдема. Ось кілька комбінацій, про які повинен знати кожен гравець.

 • Флеш-рояль – найвідоміша і найсильніша комбінація в покері. Вона складається з туза, короля, дами, валета і десятки однієї масті.
 • Стріт-флеш – П’ять карт однієї масті підряд. Якщо кілька гравців зібрали стріт-флеш, виграє гравець зі старшою картою.
 • Каре – Чотири карти одного номіналу і одна додаткова карта або “кікер”. Якщо кілька гравців зібрали каре, виграє гравець зі старшою п’ятою картою.
 • Фул-хаус – Три карти одного достоїнства і дві інші карти одного достоїнства. При декількох фул-хауса банк виграє комбінація із старшими картами в трійці.
 • Флеш – П’ять карт однієї масті (непослідовні). Якщо кілька гравців зібрали флеш, виграє гравець зі старшою картою.
 • Стріт – П’ять карт послідовно по старшинству. Якщо кілька гравців зібрали стріт, виграє гравець зі старшою картою.
 • Дві пари – Дві карти одного номіналу, дві карти іншого номіналу і одна додаткова карта (кікер). Якщо у кількох гравців однакові дві пари, переможець визначається по кікеру.

Кращі ліміти, щоб грати покер на гроші

Ліміти ставок визначають можливі розміри ставок і рейзів гравців. Як правило, в покерних іграх використовуються наступні типи лімітів: без ліміту, піт-ліміт і фіксований ліміт. Перед тим, як грати в покер на гроші, уточніть запропоновані ліміти.

 • Без ліміту – в іграх з безлімітною структурою ставок кожен гравець під час будь-якого свого ходу в будь-якому раунді торгів може зробити ставку або рейз будь-якого розміру, аж до розміру всього свого стека (тобто загальної кількості фішок, яке у нього є на даний момент).
 • Пот-ліміт – в іграх з пот-лімітом кожен гравець може зробити ставку або рейз на будь-яку суму, яка не перевищує розміру банку на даний момент.
 • Фіксований ліміт – в іграх з фіксованим лімітом кожен гравець може зробити колл, бет або рейз тільки на фіксовану суму. Фіксований розмір ставки заздалегідь визначається для кожного раунду торгівлі.

Більш докладно про різні різновиди покеру, пропонованих нами, можна дізнатися на сторінці “Ігри в покер”, яка містить посилання на всі сторінки з додатковою інформацією про будь-якому вигляді покеру.

Як грати в покер – відео інструкції

Відео навчання покеру – один з найбільш ефективних і зручних способів дізнатися всі тонкощі карткового змагання. Інформація пропонованого розділу викладена доступно абсолютно для кожного. Навіть починаючий гравець, переглянувши кілька роликів, зможе сміливо сідати за гральний стіл. Відео навчання «гра в покер онлайн» пропонує до розгляду безліч стратегій, за допомогою яких легко забрати банк. Новачкові не доведеться вигадувати велосипед. Всі ефективні методики вже розроблені. Початківцю досить приділити трохи часу і знайти відповідні записи, як грати в покер відео.

Як почати грати в покер онлайн безкоштовно

В таких іграх ви граєте тільки на умовні фішки, запас яких можна поповнити в разі потреби. Кожен день тисячі гравців беруть участь в турнірах і кеш-іграх на умовні фішки, оскільки це відмінний спосіб вивчити гру і потренуватися. Щоб почати грати в покер, завантажте безкоштовне програмне забезпечення і створіть новий обліковий запис – це займе всього пару хвилин. Перед тим, як грати в покер онлайн безкоштовно, введіть своє ім’я користувача (яке буде відображатися за столами), пароль і адресу електронної пошти, який після цього необхідно підтвердити. Після завершення реєстрації ви отримаєте умовні фішки і зможете почати грати в покер.

Існує два основних типи покерних ігор: кеш-ігри та турніри. Кеш-ігри – це “класичний” тип покеру, до яких ви можете приєднатися в будь-який момент і покинути, коли забажаєте. Гравець може самостійно вирішити скільки фішок або грошей зі свого банкрола він візьме з собою за стіл. Якщо у Вас закінчуються фішки, ви можете в будь-який момент поповнити свій стек (якщо у вас ще є фішки в резерві) за столом і продовжити гру. Турніри стартують в певний час або коли в них зареєструється певна кількість гравців. Кожен учасник оплачує бай-ін турніру. Гравці, які програли всі свої фішки, вибувають з турніру. Гра в покер онлайн триває, поки не визначиться один переможець. Сумарний призовий фонд, складений з бай-інів всіх учасників турніру, ділиться між гравцями, що зайняли найвищі місця. Переможець отримує найбільший приз.

Крім безкоштовних покерних ігор, у вас завжди є можливість грати в покер онлайн безкоштовно та вигравати грошові призи в численних фріролах, які проходять в різних клубах майже щодня. Візьміть участь в цих безкоштовних турнірах з покеру і отримаєте можливість виграти грошові призи, не витративши ні цента. І все це Ви можете робити, не покидаючи затишного крісла. Знайти фріроли можна на вкладці “Турніри” в клієнтській програмі для ПК або мобільному додатку. Для цього виберіть в фільтрі “Бай-ін” пункт “Фріроли”.