У Стад-покер можна грати від семи до дев’яти осіб, але найкраще грати з двома або чотирма. Використовується стандартна колода з 52 карт.

У Five-Card Stud дилера можна вибрати так само, як ви обираєте дилера в Straight Poker. Після того, як ви визначите, хто буде роздавати, дилер дає кожному гравцеві одну карту лицевою стороною вниз (карта «дірка») і одну карту лицьовою стороною вгору. Решта колоди відкладається, і починаються ставки.

Після того, як ставки були зрівняні в першому інтервалі ставок, дилер дає кожному гравцеві ще одну відкриту карту (за винятком гравця, який скинув карту в першому інтервалі). Після другої угоди є ще один раунд ставок. Ставки зрівнюються, і третя карта роздається всім, що залишилися, активним гравцям. Це продовжується протягом четвертої роздачі, поки кожен гравець не матиме перед собою п’ять карт. Є ще один раунд ставок, після якого відбувається розбір. Кожен гравець повертає свою карту. Виграє найвища рука.

Ставки

У Stud Poker немає анте, якщо всі гравці не погодяться на нього. У першому інтервалі ставок гравець з найбільшою відкритою картою повинен зробити ставку. Якщо два гравці мають однакову старшу карту, то першим повинен зробити ставку гравець, який знаходиться ближче до дилера. У кожному наступному інтервалі ставок той, у кого показана покерна рука з найвищим рейтингом, обирає першого гравця, щоб зробити ставку. Після першого інтервалу робити ставки не потрібно.

Висока оцінка

Обов’язок дилера вказати на першого учасника ставку, сказавши (наприклад, якщо найвищою картою є король): «Перший король робить ставку». Дилер повинен також вказати на рейтингові комбінації гравця. Наприклад, якщо гравець показує три піки, дилер повинен вказати на цю руку і сказати «можливий флеш».

Зазвичай у перших трьох інтервалах ставок у Stud Poker є ліміт ставок. На останньому інтервалі зазвичай ставки підвищуються. Також прийнято підвищувати ліміт у більш ранній інтервал, якщо один гравець показує пару.

Перевірка дозволена до тих пір, поки ніхто не зробив ставку до вас.

Коли ви скидаєте, ви повинні покласти свої карти лицьовою стороною вгору і не відкривати свою карту.

Семикартковий стад

У Seven-Card Stud кожному гравцеві роздають три карти перед першим інтервалом ставок: дві обличчям вниз і одна обличчям вгору. Тоді у вас буде перший інтервал ставок. Після завершення першого інтервалу ставок і вирівнювання банку кожному гравцеві роздається по одній карті.

Після першої роздачі є ще три раунди (одна карта відкрита вгору), за кожним раундом слідує інтервал ставок. Після завершення четвертого інтервалу ставок і вирівнювання банку, кожному гравцеві, який ще не скинувся, роздається ще одна карта обличчям донизу — і відбувається ще один інтервал ставок. Цього разу після того, як банк зрівняється, відбувається розбір. У цей момент кожен гравець перевертає три картки обличчям донизу і вибирає п’ять карт зі своєї руки, щоб створити найвищу можливу покерну комбінацію. Рука з найвищим рейтингом виграє банк.

Отже, тепер ви готові грати в покер. Готово, налаштовано, ставимо!