Покер – одна з найбільш популярних азартних ігор, в яку грають мільйони людей по всьому світу. Одним з факторів популярності покеру є дуже простий поріг входу, який дозволяє практично кожному навчитися грати в покер з нуля буквально за кілька днів. До того ж гра в покер не вимагає будь-яких специфічних знань – навчитися може буквально кожен. З іншого боку, досягти професійного статусу в покері надзвичайно складно. Постараємося розібратися, як правильно грати в покер.

Як навчитися правильно грати в покер

Щоб навчитися грати в покер, ви маєте освоїти базові правила гри, покерні комбінації, а також розібратися в основних термінах, які вам можуть зустрітися за столом покеру. Фактично початковий етап навчання можна освоїти за один вечір. Надалі ваш рівень буде зростати з кожною наступною роздачею. Якщо ви бажаєте дізнатися, як правильно грати в покер щоб вигравати або принаймні не програвати, запасіться терпінням и якомога відповідальніше поставтеся до цього питання. Як тільки початковий рівень буде подоланий, переходьте до практики. Якщо ви ще не впевнені, як правильно грати в покер онлайн – спробуйте фріроли або бездепозитні бонуси.

Як правильно грати в покер професійно?

Якщо вашою метою є саме професійна гра в покер, яка дозволить вам заробляти грою, то приготуйтеся витрачати значно більше часу і сил на навчання. Як мінімум, вся базова інформація, про яку йшлося до цього, на цьому етапі вже має закріпитися на підсвідомому рівні. Остаточно вийти на рівень професійної гри для одержання першого прибутку вам дозволять кращі стратегії покеру і уроки покеру від професійних тренерів, які точно знають, як правильно грати в покер щоб вигравати.

Як правильно грати в покер онлайн: основи вибору кращого сайту

Якщо ви тільки нещодавно зацікавилися покером, почніть з гри в інтернеті. Хоча б тому, що це простіше і дешевше. До того ж в інтернеті легше розібратися, як грати в покер початківцю. Багато зірок покеру стартували саме з фріролів – турнірів без депозитів, але з реальними грошовими призами. Найчастіше винагороди є символічними, але трапляються й винятки. З іншого боку, для участі в деяких платних турнірах буде достатньо 100-200 гривень.

Пошук сайту для кращого покерного досвіду може бути трохи складним. Багато відомих покер-румів блокуються інтернет-провайдерами. Тож будьте готові підключати VPN або анонімайзери за необхідності. Практично будь-який великий ресурс пропонує відвідувачам завантажити Windows- або Mac-клієнт. Після загрузки програми вам більше не доведеться обходити блокування.

Якщо ви не впевнені, де та як правильно грати в покер онлайн, краще почніть з найбільш відомих сайтів. Такий підхід дає можливість вибрати найкращий стіл для гри на зручних лімітах. До того ж ви можете не переживати, що станете жертвою шахраїв. Служба безпеки кращих покер-румів працює надзвичайно ефективно. На найбільший сайт онлайн-покеру PokerStars припадає приблизно 70% усього покерного трафіку. До того ж на сайті є школа покеру, завдяки якій ви точно дізнаєтеся, як навчитися правильно грати в покер та вигравати.

Як правильно грати в покер щоб вигравати – поширені помилки

Покер – це така гра, в якій ніхто не застрахований від помилках. Але чи не краще вчитися на чужих невдачах, ніж страждати від своїх. Нижче зібрані найпопулярніші помилки гравців.

  • Неуважність до гри суперника.
  • Невиправдний блеф.
  • Надмірна віра у силу руки, незалежно від відкритих карт.
  • Відсутність хоча б мінімального банкрол-менеджменту.
  • Надто пасивний стиль гри.
  • Ставки, котрі розкривають силу рук.

Найгірше в покері – це втрата об’єктивності. Наприклад, якщо ви ще не знаєте, як правильно грати в покер, але потрапили до полоси невдач – спробуйте знизити ліміти ставок. Взагалі ніколи не буває зайвим питання до самого себе: «Чи не час зупинитися та переглянути свою систему, як грати в покер?»

Як грати в покер та чому так важлива стратегія?

Не варто навіть слухати тих, хто розповідає, як навчитися правильно грати в покер та при цьому називає покер грою, що заснована на випадковості та удачі. Безумовно, в покері є елемент випадковості, але бездумні випадкові ставки рано чи пізно приведуть до повного провалу. Використання навіть найпростішої стратегії в рази підвищує ваші шанси. Розуміючи нюанси гри, ви можете отримати уявлення про гру і краще зрозуміти тактику, якої дотримується ваш супротивник. Таким чином, ви можете значно збільшити шанси виграти банк. Успішна стратегія полягає не тільки в тому, щоб зібрати хорошу руку, але й переконати гравців в силі чи слабкості вашої руки.