Боротися з бедбітом у покері нелегко. Уявіть, яке хвилювання ви відчуваєте, коли пара карт майже гарантує виграш, а ви програєте слабшій комбінації.

Розчарування, коли ви не  отримуєте  виграші в покері, може бути руйнівним у короткостроковій перспективі, але це також може вплинути на вас у довгостроковій перспективі, якщо ви не справитеся зі своїми емоціями належним чином.

Що таке бед -біт? І який найкращий спосіб впоратися з цим, коли у ваших картах поганий удар?  

Що таке Bad Beat?

У покері поганий удар — це коли гравець із сильними картами програє гравцеві зі слабшою рукою лише тому, що йому пощастило, і загальні карти допомогли йому несподівано виграти.

Коли здається, що ви фаворит на перемогу, а аутсайдеру вдається підірвати ваші зусилля, вам важливо зберігати спокій. Якщо ви дозволите своїй непередбаченій втраті вплинути на ваш досвід гри в покер.

Як часто ви будете відчувати бед-біт?

Немає способу точно визначити, коли у вас буде поганий удар, оскільки все залежить від того, що вашому опонентові пощастить, незважаючи на всі шанси. Однак можна з упевненістю сказати, що кожен гравець час від часу відчуває бед-біт. Фактично, експерти прогнозують, що ви можете програти принаймні раз на кожні чотири роздачі.

Частота бед-бітів залежить від багатьох факторів: як часто ви граєте, наскільки досвідчені ви та ваші опоненти, який у вас настрій тощо.

4 правила подолання бедбита в покері

  1. Будьте морально готові  – згідно з логікою (з повною підтримкою статистики), ви обов’язково програєте в той чи інший момент, навіть якщо у вас є перспективна рука. І оскільки ви добре усвідомлюєте цей факт, ви не можете дозволити своїй втраті застати вас зненацька. Якщо ви ввійдете в правильний простір, готуючись до будь-якого результату, програш не вразить вас настільки, щоб вивести з гри.
  2. Подивіться на ширшу картину  – я знаю, програш – це відстой – незалежно від того, скільки ви намагаєтесь підготуватися до цієї неминучості. Але якщо ви спробуєте поглянути на ширшу картину, ви, можливо, зможете залишатися позитивним, навіть коли гра йде не так, як вам потрібно. Пам’ятайте, що щоразу, коли ви отримуєте новий набір карт, ви поновлюєте свої шанси на виграш. Хто знає? Можливо, ви станете аутсайдером наступного разу, коли будете грати, і зможете отримати виграш у покері навіть з менш потужними картами!
  3. Відновіть свою зосередженість  – іноді, коли нам щось не вдається, починається самоприниження. Що я зробив не так? Чи міг я діяти інакше, щоб уникнути втрати? Чи достатньо я, щоб продовжувати грати? Але якщо ви дозволите цим думкам поглинути вас, ви не зможете зосередитися на ситуації перед вами, що може змусити вас вийти з ладу. Тому, коли ви зазнаєте програшу, ви повинні позбутися його, очистити свій розум і знову зосередитися на грі, щоб у вас все ще був шанс виграти наступну роздачу.
  4. Знайте, коли скидати карти  – іноді, навіть якщо у вас є найсильніші закриті карти – наприклад, пара тузів – загальні карти не підійдуть. Якщо флоп і рівер не допоможуть вам створити сильну комбінацію, немає гарантії, що ваші тузи допоможуть вам виграти. Тож інколи розумніше зробити фолд, щоб мінімізувати свої втрати завчасно.

На закінчення

Бед-біт – це не кінець світу. Поки ви знаєте, як відновити свою зосередженість і залишатися оптимістичним, у вас все ще є шанс отримати перевагу!